Новини з Мальдів/Новости с Мальдив?

✅ Мальдіви запрошують на тенісні канікули з професійним тренером Маркусом Дрієном у OZEN LIFE MAADHOO!
Маркус Дрієн — професійний тенісист, який входить до Міжнародної федерації тенісу ITF і вже понад 10 років займається тренерською роботою. У його «скарбничці» — навчання тенісу гравців різного віку та рівнів підготовки по всьому світу. Крім цього, Маркус є сертифікованим фітнес-тренером, який володіє методикою корекції рухових навичок та кардіоваскулярної профілактики.

⭐️ В OZEN LIFE MAADHOO Маркус Дрієн проводитиме свої тренування до квітня, після нього на курорті також працюватимуть інші спеціально запрошені професійні тренери.
Для всіх гостей готелю ПЕРША ГРА В ТЕННІС — ПОДАРУНОК!
Відкриті заняття проводитимуться щосуботи о 17:00 за місцевим часом.

✅ Новый тренд на Мальдівах

⭐️ Нещодавно Kihaa Maldives доставив пару чарівних коней на острів! Красені поступово адаптуються, але вже готові дивувати гостей готелю! Ціна поки що за запитом.

⭐️ У грудні 2021 також і Siyam World анонсував надання послуги horse riding незабаром! Обидва острови великі і можуть дозволити собі надати комфортні умови для утримання цих тварин!

корал поиск
coral travel

Coral Travel Ukraine

Coral Travel - Международный Туристический оператор специализирующийся по направлениям Турция, Египет, Таиланд, странах Европы, ОАЭ и др. тел. отдела продаж - +38 050 4000 127

Добавить комментарий