Анталья: ТОП-5 локацій 🇹🇷

Приїхати до Антальї та не виходити за межі готелю? No way! Гайда досліджувати світ за нашим списком😎

1️⃣ Калеїчі.
Серце курорту, де спокійнісінько можна провести весь день. Вузенькі вулички, десятки автентичних кафе та старовинні будинки, що виступають у якості «машини часу». Тут навіть повітря інакше!

2️⃣ Башта Хидирлик.
Якщо ви побачите щось схоже на величезний барабан на схилах бухти, знайте, ви натрапили на старовинну башту. Це місце – гідна локація для прогулянок. У підніжжя відкривається миловидний пейзаж, а історичне підґрунтя вабить думки😍

3️⃣ Гора Тюнектепе.
Красива та висока гора, покрита хвойним лісом, знаходиться поряд з районом Коньяалти. Навіть процес підйому туди заворожує, а вид, що відкривається з висоти 605 метрів над рівнем моря – просто збиває з ніг.

4️⃣ Дюденський водоспад.
Надпопулярна локація з Instagram фото😉 Вода, що з високого обриву спадає прямо в море – зачаровує та приваблює. А ще, це місце можна побачити навіть з літака!

5️⃣ Ворота Адріана.
Старовинна споруда є входом до вищезгаданого району Калеїчі. Зустрівши її, розумієш – далі тільки краса. Ця історична пам’ятка була побудована в 130 р. до н.е. і, маємо сказати, вона героїчно вистояла до цього часу.

корал поиск
coral travel турция

Coral Travel Ukraine

Coral Travel - Международный Туристический оператор специализирующийся по направлениям Турция, Египет, Таиланд, странах Европы, ОАЭ и др. тел. отдела продаж - +38 050 4000 127

Добавить комментарий